RCI Leasing – korzystna oferta finansowania dla firm i …

Leasing to umowa cywilnoprawna, która jest bardzo korzystna dla leasingobiorcy z kilku powodów. Pierwszym z nich jest niewielkie zaangażowanie kapitału własnego, drugim optymalizacja obciążeń podatkowych, a trzecim możliwość rozliczenia podatku VAT. Dzięki temu oferta leasingowa tak często wybierana jest zamiast kredytu przez klientów korporacyjnych oraz właścicieli średnich przedsiębiorstw.

Oferta Autoryzowanego Dealera Dacii i RCI Leasing Polska Sp. z.o.o. daje możliwość podpisania umowy bez przymusu uregulowania kwoty wstępnej. Co więcej okres leasingu można dopasować zgodnie ze swoim potrzebami (od 24 do 60 miesięcy), a płatność realizowana jest w wygodnych dla klientach równych ratach. W ofercie RCI znajdują się, także dodatkowe ubezpieczenia,  jak „Bezpieczny Leasing” czy ubezpieczenie straty finansowej GAP leasing.

EN STUDIO - VUES EXTERIEURES

Oferta finansowania Dacii jest niezwykle atrakcyjna dla klienta korporacyjnego – przede wszystkim ze względu na minimum zabezpieczeń i minimum formalności. To propozycja dla ludzi ceniących sobie przejrzystość i szybkie procedury realizacji podpisywanej umowy.

 

Wszystkie formalności i koszty związane z rejestracją samochodu realizowane są przez RCI Leasing Polska Sp. z.o.o, a cały proces podpisywania umowy załatwiany jest w jednym miejscu, czyli w salonie Autoryzowanego Dealera Dacii. Propozycja RCI Leasing Polska Sp. z.o.o. jest oczywiście dużo większa niż tylko oferta leasingu. Klienci indywidualni i firmy mogą, również skorzystać z opcji kredytowej, długoterminowego najmu oraz atrakcyjnych usług posprzedażnych. Ponadto Dacia wraz z bankiem RCI okresowo przygotowują oferty promocyjne na wybrane modele.

 

Oferta RCI Leasing Polska Sp. z.o.o. to propozycja godna uwagi dla wszystkich właścicieli firm, którzy zainteresowani są Dacią, ale nie tylko. Bank współpracuje, także z japońskim Nissanem oraz francuskim Renault. Warto zatem wejść na stronę spółki i sprawdzić szeroki wachlarz usług, który proponuje, gdyż to naprawdę atrakcyjna alternatywa dla ofert komercyjnych banków.

Polecane wpisy