Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa? Co wybrać?

Czy masz czasami chęć zaszaleć, ale niestety nie stać cię na to, bo wypłata dopiero za parę dni. Akurat w MediaMarkcie z artykułami AGD znajdujesz pralkę w niezwykle okazyjnej cenie, ale niestety twoje konto bankowe świeci pustkami? Najlepszym rozwiązaniem tego problemy będzie zamówienie karty kredytowej.

Dzięki tej karcie będzie cię stać na spontaniczny zakup nawet w sytuacji zera na koncie. Wprawdzie wydasz nie swoje pieniądze, ale będziesz miał około 20-30 dni, a w niektórych bankach nawet 54 dni, żeby oddać z powrotem pieniądze, nie płacąc ani grosza prowizji za tą transakcję. Poczekaj jednak z ostateczną decyzją, gdyż najpierw powinieneś porównać karty kredytowe różnych banków, by przekonać cię, która z nich jest dla ciebie najkorzystniejsza.

 

W tym celu bardzo pomocny ci będzie ranking kart kredytowych. Znajdziesz w internecie bardzo wiele stron z tego typu rankingami. Wybieraj jedynie strony niezależne od banków – takie, które są w swoich ocenach obiektywne. Tylko w ten sposób podejmiesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

 

Internet jest podstawowym źródłem informacji dla wszystkich osób szukających informacji dotyczących aktualnej oferty kredytowej.
Dzięki specjalistycznym stronom można porównać propozycje przygotowane przez banki i pozabankowe firmy kredytowe i zastanowić się, jaki kredyt gotówkowy warto zamówić (czy może lepiej kartę kredytową ?).
Największym zainteresowaniem kredytobiorców cieszą się rankingi i zestawienia opracowywane na podstawie opinii klientów.
Dzięki takim zestawieniom można dowiedzieć się więcej na temat różnych ofert. Większość dobrych portali branżowych i stron poświęconych kredytom i pożyczkom ma symulator kredytu gotówkowego.

 

Aplikacja pozwala na dokładne policzenie wysokości raty kapitałowo-odsetkowej, w zależności od wysokości pożyczanej kwoty oraz okresu, na jaki jest zawierana umowa kredytowa lub pożyczkowa.

Strony internetowe poświęcone kredytom zawierają również informacje i analizy związane z tym rynkiem. Warto na bieżąco je śledzić, bowiem niekiedy z wyprzedzeniem można znaleźć informację dotyczącą ciekawych trendów rynkowych.

Polecane wpisy

2 komentarze

  1. Aniula
  2. Markus76