Kredyt bez zgody współmałżonka – czy to możliwe?

Kredyt bez zgody współmałżonka to rzadka możliwość, z której jednak czasami chcemy skorzystać. Bywają bowiem sytuacje, w których chcemy samodzielnie podjąć się zakupu wybranej rzeczy lub usługi.
Co w takiej chwili musimy zrobić? Na pewno warto powiedzieć o firmach pożyczkowych, które udzielają tego rodzaju pożyczek oraz kredytów. Ponieważ jak wiemy kredyt bez zdolności kredytowej jest niemożliwy w tradycyjnym banku, podobnie jak kredyt bez zgody lub informacji współmałżonka.

 

Niestety w takim wypadku bank wymaga od nas zaświadczenia o dochodach partnera, jego podpisu oraz kilku innych rzeczy związanym właśnie z posiadaniem męża lub żony. Zobaczmy zatem jak prezentują się popularne pożyczki, z których w takiej sytuacji każdy może skorzystać bez żadnego, nawet najmniejszego problemu. O czym warto wiedzieć? Gdzie brać pożyczkę, a może jaki jest jej dokładny koszt?

 

Produkt, taki jak kredyt bez zgody współmałżonka nie wymaga od nas żadnych zaświadczeń. Nie tylko od męża lub żony, ale również od nas. Firmy pożyczkowe cieszą się z tego, że mamy tutaj do czynienia ze zjawiskiem minimum formalności.

Oznacza to, że wypełniamy jedynie wniosek o kredyt lub pożyczkę i za chwilę po krótkiej weryfikacji, stajemy się klientami wybranej firmy. Na tą chwilę na polskim rynku jest około 50 tego rodzaju firm, którym na pewno możemy zaufać. O każdej z nich możemy sprawdzić opinie w internecie, o każdej z nich jest w jakiś sposób głośno. Między innymi jest to Provident. Wonga, Vivus, Soho Credit, Lendon.pl, InCredit, Skok Stefczyka oraz Via Sms. Tutaj nie musimy się obawiać, że coś będzie nie tak z naszym kredytowaniem.

 

Co dokładnie musimy zrobić aby wziąć kredyt bez zdolności kredytowej? Na stronie internetowej wybranej instytucji finansowej, znajdziemy coś takiego jak wniosek.
Klikamy odpowiednią kwotę oraz czas kredytowania. Teraz możemy wybrać tyle, ile potrzebujemy. Potem uzupełniamy nasz wniosek w swoje dane osobowe spisane z dowodu. Potrzebujemy również numeru telefonu oraz konta bankowego. W kilka chwil przekonamy się o tym, że nawet w trudnej sytuacji możemy liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu. To jaką kwotę wybierzemy, zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Polecane wpisy