Gdzie szukać internetowej pożyczki i to bez BIK?

Kredytów przez internet mamy dzisiaj całkiem sporo. Na jednym z pierwszym miejsc w rankingach mamy internetowe pożyczki bez biku firmy SohoCredit. Co oferuje? Ekspresowe pożyczki – chwilówki, bez zbędnych formalności od kwoty 250 do 2500 złotych. Czas udzielenia pożyczki to maksymalnie 30 dni.

To jedna z nielicznych firm finansowych, która udziela pożyczek z zerową prowizją. Nie płacimy zatem dodatkowej opłaty za udzielenie pożyczki. SohoCredit internetowe pożyczki bez biku jest niezwykle łatwa do pozyskania.
Wystarczy skorzystać ze strony internetowej i wypełnić odpowiedni wniosek. Pożyczki przeznaczone są dla osób w wieku 21-70 lat. W ciągu 10 minut dostajemy odpowiedź, zwykle pozytywną.
W celu kontaktu z parabankiem, musimy podać we wniosku numer telefonu komórkowego.

Pożyczki w tego rodzaju instytucjach to internetowe pożyczki bez biku. Chociaż informacje dotyczące przyszłego klienta sprawdzane są w BIGInfomonitor S.A., KRD BIG S.A., ERIF BIG S.A. to jednak jest to pożyczka dla wszystkich. Na błyskawiczną pożyczkę mogą liczyć osoby posiadające konto osobiste w PKO BP, BZ WBK, Alior Bank, Millennium Bank, PEKAO SA, BRE, Multibank oraz mBanku.

Jeśli zdecydujemy się na wzięcie pożyczki w dniu swoich urodzin, będziemy mogli liczyć na specjalne traktowanie, a mianowicie na promocję dla jubilatów, która upoważnia do 50% niższej prowizji.
Bardzo dużym plusem jest to, że naszą pożyczkę możemy przedłużyć tak wiele razy, jak tylko chcemy. Jednak wiąże się to z kolejnymi opłatami.

SohoCredit internetowe pożyczki bez biku pilnują terminów spłaty. Za każde przypomnienie o zapłacie klient zapłaci 10 zł. Musimy dokładnie czytać regulamin i pamiętać, że pierwsza pożyczka nie może przekraczać 500 złotych. Nie warto jednak liczyć na zapomnienie, ponieważ każde upomnienie nas o kredycie to kolejny koszt.

Warto spłacać wszystko terminowo lub pożyczkę przedłużać. Na pewno można zaliczyć ją do szybkich i bezpiecznych z której można skorzystać w każdej chwili. Dostępna przez internet, potwierdzana telefonem, nowoczesna i mobilna.

Polecane wpisy