Darmowa pożyczka na 30 dni – jak ją dostać?

Pozabankowe pożyczki to jedne z najpopularniejszych obecnie produktów finansowych funkcjonujących na rynku. Zainteresowanie nimi wynika z wielu powodów – w głównej mierze z tego, że są one dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Firmy pożyczkowe na różne sposoby zabiegają o klientów, a jednym z nich jest darmowa pożyczka.

Rynek usług pozabankowych w Polsce uległ na przestrzeni paru ostatnich lat wielu zmianom będących efektem m.in. rosnących wymagań ze strony klientów zainteresowanych nie tylko atrakcyjnymi warunkami pożyczek, ale również bezpieczeństwem i wysoką jakością usług.

Osoby poszukujące zewnętrznego wsparcia finansowego nierzadko zwracają się do firm pożyczkowych, przy czym istotną kwestią pojawiającą się przy tej okazji jest pytanie o możliwość uzyskania darmowej pożyczki. Taka opcja istnieje, aczkolwiek trzeba pamiętać o paru ważnych sprawach.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Darmowa pożyczka – najważniejsze zasady

Darmowe pożyczki są udzielane przez wiele firm pożyczkowych wedle ich własnych zasad. Niemniej wymienić można pewne cechy wspólne, jakimi odznaczają się omawiane produkty:

  • na darmową pożyczkę mogą liczyć osoby, które z  usług danej firmy korzystają po raz pierwszy,
  • darmowa pożyczka nie opiewa na wysoką kwotę – przeciętnie jest to od 1000 zł do 1500 zł – oraz charakteryzuje się krótkim okresem spłaty,
  • z uwagi na to, że darmowa pożyczka jest zobowiązaniem krótkoterminowym, firmy pożyczkowe zwykle wymagają jej spłaty w całości po upływie określonego w umowie terminu.

 

Wybieraj rozsądnie!

Poprzez darmową pożyczkę należy rozumieć taką, gdzie oprocentowanie wynosi 0 proc. W praktyce oznacza to dokładnie tyle, iż klient zobligowany jest do oddania takiej kwoty, jaką pożyczył, bez odsetek. Jednakże nie zwalnia go to z obowiązku zapoznania się z regulaminem tego typu oferty ze szczególnym naciskiem na:

  • tabelę opłat,
  • zapisy dotyczące konsekwencji wynikających z nieprzestrzegania zapisów umowy, np. z tytułu nieterminowej spłaty zobowiązania.

Aby zatem darmowa pożyczka była darmową nie tylko z nazwy, trzeba po pierwsze – dostosować się do jej warunków, a po drugie – spłacić ją w terminie. Przy tej okazji pojawia się jeszcze jedna ważna uwaga – taka mianowicie, by celować w propozycje sprawdzonych i cenionych przez konsumentów firm. Solidność i doświadczenie instytucji finansowej to jedne z kluczowych przesłanek decydujących o wyborze odpowiedniej oferty.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Frontem do klienta

Darmowa pożyczka jest popularnym produktem, dlatego też firmy pożyczkowe starają się w tym obszarze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów poprzez:

  • uproszczone procedury rozpatrywania wniosków i wypłaty pieniędzy,
  • krótki czas oczekiwania na wypłatę środków,
  • opcję złożenia wniosku za pośrednictwem internetu – ogólnie rzecz biorąc, nic nie stoi na przeszkodzie, by wszelakie formalności załatwić online.

Darmowa pożyczka na 30 dni z pewnością spełni oczekiwania, jeśli będzie adekwatna do indywidualnych potrzeb. Warto zatem zastanowić się nad celowością wsparcia w tej właśnie formie oraz nad jego wysokością. Decyzja powinna być przemyślana i podjęta w oparciu o racjonalne przesłanki.

Polecane wpisy