Chcesz wziąć szybką pożyczkę bez wychodzenia z domu?

Od czasu do czasu każdy z nas może potrzebować dodatkowego zastrzyku gotówki na swoje wydatki. W takiej sytuacji pomóc może również firma pozabankowa oferująca chwilówki. Polacy dzisiaj coraz częściej decydują się na oferty firm pożyczkowych, ponieważ to wygodna i szybka droga do pieniędzy bez skomplikowanych formalności.

Pożyczki przez internet dostępne są dzisiaj zarówno w bankach, jak i firmy pożyczkowe. Na te bankowe z natychmiastową wypłatą mogą liczyć jednak tylko wybrani – osoby, które mają odpowiednią zdolność kredytową oraz konto w banku dającym możliwość wzięcia pożyczki on-line. W związku z tym większość pożyczek zaciąganych przez internet dotyczy właśnie firm pozabankowych, które kuszą coraz to bardziej atrakcyjnymi warunkami i niskimi kosztami, przy minimalnej ilości formalności.

 

Jeżeli interesuje Cię również szybka pożyczka przez internet, masz przed sobą wiele propozycji – dzisiaj w Polsce działa kilkadziesiąt firm dających możliwość wzięcia pożyczki bez wychodzenia z domu. To zarówno duzi i rozpoznawani gracze, jak i nowe firmy, które dopiero wkroczyły na polski rynek, na przykład firma Getbucks, która należy do międzynarodowej spółki MyBucks.

 

Wzięcie pożyczki on-line jest naprawdę szybkie i proste – klient musi na początku wybrać kwotę oraz okres spłaty, a następnie przejść procedurę weryfikacyjną. Polega ona na przesłaniu do firmy pożyczkowej symbolicznej sumy, na przykład 1 grosza w Getbucks, ze swojego konta bankowego. W ten sposób firma może określić tożsamość osoby składającej wniosek. Czasami szybka pożyczka przez internet potwierdzana jest również przez SMS.

 

Gdy zależy Ci przede wszystkim na szybkości, wybierz firmę, która ma konto bankowe w tym samym banku, co Ty, ponieważ wtedy przelewy księgowane są błyskawicznie i tym samym pieniądze z pożyczki można mieć na swoim koncie nawet w kwadrans. Należy jednak pamiętać o tym, że wypłaty przeprowadzane są tylko w godzinach pracy firm pożyczkowych, dlatego wniosek złożony w weekend może być rozpatrzony dopiero w poniedziałek.

Polecane wpisy