Szybkie pożyczki w dumu klienta załatwiamy od ręki. Wystarczy sprawdzić nasze porównanie chwilówek i wybrać ratalne chwilówki z dostawą do domu na najkorzystniejszych warunkach w Polsce.

Wybierz z Nami najlepsze konto oszczędnościowe 2017 roku

Wybierz z Nami najlepsze konto oszczędnościowe 2017 roku

Każdy przyszły posiadacz swojego bankowego konta osobistego pragnie żeby było ono jak najtańsze (lub wręcz darmowe) w prowadzeniu, a w zamian natomiast dawało jak największe możliwości zarabiania choćby na lokatach czy w ramach tzw. Cashback. Nie ma w tym nic dziwnego i niepoprawnego jest to najnormalniejsza rzecz że chcemy za konto bankowe najlepiej nic nie płacić a zarabiać na pieniądzach które tam zazwyczaj trzymamy i wpływają choćby z tytułu wynagrodzenia.

Nie mniej jednak żeby znaleźć najlepsze konto oszczędnościowe w 2017 roku potrzeba poświęcić nieco czasu na jego poszukiwanie. W obecnej chwili w naszym kraju istnieje całe mnóstwo różnorakich instytucji bankowych, które zarówno według ekspertów jak i w oczach dotychczasowych użytkowników, czy też nawet pośród niektórych przyszłych klientów posiadają mniej lub bardziej atrakcyjne w swojej formie konta oszczędnościowe.

 

Dlatego też wielu użytkowników opierając się o te podstawowe kryteria wyboru poszukują oferty udostępniającej najwyżej oprocentowane konto bankowe. W ten prosty, bowiem sposób istnieje wyśmienita możliwość szybkiego pomnożenia stanu swojego konta. Oczywiście jest to możliwe tylko i wyłącznie pod jednym warunkiem, warunkiem tym jest konieczność posiadania odpowiedniej sumy pieniężnej w zasobach naszego konta. Im większa jest owa suma tym pokaźniejsze będzie oprocentowanie środków znajdujących się na naszym koncie.

 

Konto to jak już było wspomniane może się znajdować praktycznie w każdej placówce bankowej oferującej nam swoje usługi. Za jedną z najbezpieczniejszych i oferujących najkorzystniejsze uważane jest przez bardzo wiele osób konto w ING Banku.

Dzieje się tak, dlatego że jest to jedna z placówek, która istnieje na naszym rynku bankowości internetowej od dość długiego już czasu.

Tymczasem sprawdźmy jak wygląda to konto oszczędnościowe na tle innych i czy faktycznie daje najwięcej zarobić tym którzy mają co nieco odłożone na swoim dotychczasowym koncie bankowym …

4 komentarze

 1. Radzioslaw /

  A gdzie się podział ranking tych kont?

 2. Sprawdziłem to konto w ING i faktycznie nie wygląda źle – ale chyba najlepiej oprocentowane w tej chwili ma bank Toyota konta oszczędnościowe. Czy to możliwe?

 3. Adminek /

  Tak to prawda – Toyota ma najlepiej oprocentowane ale ostatnio wprowadził ten bank opłaty za karty do konta.

  Wkrótce będzie pełny ranking.

 4. Batłomiej z Confrontera /

  Takie rankingi są niezwykle pomocne, gdyż pozwalają wybrać nam najlepsze konto oszczędnościowe. Juz na wstępie wiemy, który bank oferuje korzystne oprocentowanie takiego konta, a jaki bank jest raczej niewarty skorzystania.

  Pozdrawiam i zapraszam, Bartłomiej z Confrontera

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *